Sauny a vířivka

Finská sauna

Máte namožené svaly a klouby? Trápí Vás dlouhé sezení v automobilu nebo kanceláři? Střídání vysokých a nízkých teplot uvolní namáhané části těla. Dlouhodobé pravidelné saunování přispívá k posílení imunity, léčbě alergií a odplavení škodlivých látek. Vyhlazuje pleť a pomáhá s rehabilitací. Zbavte se v sauně nahromaděného stresu, dopřejte tělu potřebnou energii a zažeňte problémy se spánkem. 

Showers
Closet
Towels
Bathrobes
Wi-fi
Finská sauna

Bio Sauna

Pokud nejste příznivci vysokých teplot finské sauny, naše bio sauna vám bude vyhovovat. Díky vysoké vlhkosti je ideální pro relaxaci, načerpání energie a regeneraci. 

Wi-fi
Showers
Closet
Towels
Bathrobes
Bio Sauna

Pára

Parní sauna je doporučována při onemocnění dýchacích cest, při revmatických obtížích i při léčbě a prevenci astmatu. Rovněž podporuje kardiovaskulární systém, což znamená konec studených nohou. Umí zbavit migrény, odbourává stres a napětí. Parní sauna má výrazné detoxikační účinky. 

Vzhledem k nižší teplotě je parní sauna lépe snášena a dovoluje pravidelnější střídání cyklů (2 – 3 cykly). Díky pobytu v sauně stimulujete své životní funkce jako je zrychlení metabolismu. Parní sauna tak pomáhá i s hubnutím. 
Doporučujeme vypít 0,5l nealkoholických tekutin mezi saunovacími cykly. 

Wi-fi
Showers
Closet
Towels
Bathrobes
Pára

Prozkoumejte více našich služeb