Restaurace Health Club Hotel Akce a Konference Dětský koutek Galerie Kontakt

Blue Orange Business Resort Prague

Blue Orange Business Resort Prague je unikátní centrum s přátelským prostředím, poskytující vysoce kvalitní služby z oblasti fitness, wellness, relaxace, gastronomie, hotelnictví, konferencí a zábavy. Stavba, realizována dle návrhu architekta Luďka Rýznera, se nachází v pražských Letňanech cca 15 minut z centra hlavního města, 5 minut od Výstaviště Letňany a u dálnice směrem na Teplice. Hlavní myšlenkou při založení Blue Orange bylo vytvořit centrum aktivního životního stylu, kde si odpočinete od starostí všedních dnů. Najdete u nás prostředí, ve kterém můžete utvářet nejen obchodní a společenské styky, ale i pečovat o své zdraví, krásu a dobrou mysl. Díky široké nabídce dokážeme uspokojit i ty nejnáročnější klienty. To vše v nadčasovém prostředí s příjemnými lidmi, kde je kladen ten nejvyšší důraz na individuální přístup a všem zaměstnancům jde především o Vaši spokojenost!

Health Club Blue Orange - více než jen fitness

Srdcem Blue Orange Business Resort Prague je privátní health club, jehož služby mohou využívat pouze členové klubu a jejich hosté. Klubové prostředí zaručuje našim klientům naprosté pohodlí a soukromí, zároveň vytváří ideální zázemí pro společenské, přátelské i obchodní setkání. Ochotná obsluha, příjemné prostředí a přátelská atmosféra Vám dodá pohodu aktivně relaxovat v moderním technicky promyšleném klubu. Naleznete zde cardio fitness a posilovnu, pohybová studia, spinningový sál, sauny, vířivky, solária, masáže a rehabilitace. Členům klubu jsou k dispozici osobní trenéři, fyzioterapeutická ordinace a dětský koutek, který jako jeden z mála dětských koutků v Praze umožňuje hlídání dětí již od ukončeného šestinedělí!  V rámci firemních akcí můžete v Health Clubu uspořádat například spinningové maratony, lekce v pohybových studiích a jiné různé sportovní soutěže.

Restaurace Blue Orange a další služby resortu

V resortu se dále nachází vyhlášená restaurace s letní zahrádkou , čtyřhvězdičkový hotel o kapacitě 66 lůžek a konferenční zázemí, kde je možnost uspořádat různé firemní akce a to ve dvou saloncích či dvou sálech o celkové kapacitě 100 lidí. Veškeré služby v resortu, mimo health clubu, jsou volně přístupné i nečlenům klubu. Naším cílem je vytvářet prostředí, do kterého se budete vždy rádi vracet a věříme, že naše nabídka vysoce kvalitních služeb uspokojí i Vás...

Konference a firemní akce

 

Využijte naše konferenční prostory a uspořádejte u nás firemní akci! Profesionální přístup, bohaté občerstvení, moderní technika a příjemné prostředí! Více na corporate@blueorange.cz nebo +420 724 390 557

 

Klub jsou lidé, které máte rádi!

 

Doporučte do klubu Vaše přátele či známé a získejte výhody pro ně i pro Vás. Stane-li se Vámi doporučený členem klubu, získáváte odměnu 3.000* / 2.000** Kč v podobě kreditu do restaurace či sportbaru. Vámi doporučený pak získává výhodu v podobě 100% slevy na zápisném nebo jednoho měsíce členství zdarma!

KLUB BLUE ORANGE JSOU LIDÉ, KTERÉ MÁTE RÁDI!

Jsme tu pro Vás i jako business hotel ****

 

32 pokojů, 66 lůžek a luxusní apartmán s terasou!

To vše a mnohem více! ... v Blue Orange!

 

Snídaně již od 7:00!

 

Víte, že dobrá snídaně je základ a potěšení zároveň?

Za snídaní stojí Vaše zdraví, energie, radost i nálada.

Přijďte si k nám zlepšit náladu hned po ránu!

Těšíme se na Vás!