Restaurace Health Club Hotel Akce a Konference Dětský koutek Galerie Kontakt

Blue Orange Business Resort Prague

Blue Orange Business Resort Prague je unikátní centrum s přátelským prostředím, poskytující vysoce kvalitní služby z oblasti fitness, wellness, relaxace, gastronomie, hotelnictví, konferencí a zábavy. Stavba, realizována dle návrhu architekta Luďka Rýznera, se nachází v pražských Letňanech cca 15 minut z centra hlavního města, 5 minut od Výstaviště Letňany a u dálnice směrem na Teplice. Hlavní myšlenkou při založení Blue Orange bylo vytvořit centrum aktivního životního stylu, kde si odpočinete od starostí všedních dnů. Najdete u nás prostředí, ve kterém můžete utvářet nejen obchodní a společenské styky, ale i pečovat o své zdraví, krásu a dobrou mysl. Díky široké nabídce dokážeme uspokojit i ty nejnáročnější klienty. To vše v nadčasovém prostředí s příjemnými lidmi, kde je kladen ten nejvyšší důraz na individuální přístup a všem zaměstnancům jde především o Vaši spokojenost!

Health Club Blue Orange - více než jen fitness

Srdcem Blue Orange Business Resort Prague je privátní health club, jehož služby mohou využívat pouze členové klubu a jejich hosté. Klubové prostředí zaručuje našim klientům naprosté pohodlí a soukromí, zároveň vytváří ideální zázemí pro společenské, přátelské i obchodní setkání. Ochotná obsluha, příjemné prostředí a přátelská atmosféra Vám dodá pohodu aktivně relaxovat v moderním technicky promyšleném klubu. Naleznete zde cardio fitness a posilovnu, pohybová studia, spinningový sál, sauny, vířivky, solária, masáže a rehabilitace. Členům klubu jsou k dispozici osobní trenéři, fyzioterapeutická ordinace a dětský koutek, který jako jeden z mála dětských koutků v Praze umožňuje hlídání dětí již od ukončeného šestinedělí!  V rámci firemních akcí můžete v Health Clubu uspořádat například spinningové maratony, lekce v pohybových studiích a jiné různé sportovní soutěže.

Restaurace Blue Orange a další služby resortu

V resortu se dále nachází vyhlášená restaurace s letní zahrádkou , čtyřhvězdičkový hotel o kapacitě 66 lůžek a konferenční zázemí, kde je možnost uspořádat různé firemní akce a to ve dvou saloncích či dvou sálech o celkové kapacitě 100 lidí. Veškeré služby v resortu, mimo health clubu, jsou volně přístupné i nečlenům klubu. Naším cílem je vytvářet prostředí, do kterého se budete vždy rádi vracet a věříme, že naše nabídka vysoce kvalitních služeb uspokojí i Vás...

KLUB JSOU LIDÉ, KTERÉ MÁTE RÁDI

Vážení a milí klienti, doporučte do klubu Vaše přátele či známé a získejte výhody pro ně i pro Vás. Stane-li se, Vámi doporučený, členem klubu, získáváte odměnu 3.OOO* / 2.OOO** Kč v podobě kreditu do restaurace či sportbaru. Vámi doporučený pak získává výhodu v podobě 1OO% slevy na zápisném nebo jednoho měsíce členství zdarma!

VÁNOCE BEZ STRESU

Rádi byste ušetřili čas v předvánočním shonu? Svěřte přípravy Vaší vánoční tabule do rukou profesionálů a užívejte si atmosféru Vánoc s rodinou a přáteli. Naši zkušení kuchaři pro Vás připravili vánoční nabídku take away. Vybere si opravdu každý. Domácí bramborový salát, obalovaný řízek z třeboňského kapra, rybí polévka, domácí vánočka a mnoho dalšího. K vyzvednutí od 23. do 24. 12. 2017.

 

Snídaně v Blue Orange

Za snídaní stojí Vaše zdraví, energie, radost i nálada. Někdy i dobrý obchod nebo jen příjemné setkání.  Pro všechny, kdo si ráno bez vydatné snídaně nedokážou představit, máme v Blue Orange snídani připravenou už od sedmé hodiny ranní, ať už anglickou s fazolkami a slaninou, kontinentální, fitness, to už necháme na Vás.

Luxusní apartmán s terasou

Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu luxusní apartmán s kuchyní, ložnicí a vlastní terasou.